100 let vítkovské knihovny – hledáme dokumenty

Typ: ostatní
100 let vítkovské knihovny – hledáme dokumenty 1 V příštím roce si připomeneme 100 let trvání knihovny ve Vítkově. K tomuto kulatému výročí připravujeme vydání publikace, která bude nejen malým ohlédnutím do historie, ale přinese také informace ze současnosti.

Prosíme občany města, kteří doma najdou materiál, který má k vítkovské knihovně vztah, o jeho zapůjčení k naskenování, popř. darování. Hledáme fotografie, čtenářské průkazky, dopisy, upomínky a další materiály z celého období fungování knihovny.

Materiály k naskenování noste, prosím, na městský úřad, kancelář č. 101 (přízemí, Jan Dušek, e-mail: dusek@vitkov.info), kde si je po naskenování budete moci vyzvednout.

Děkujeme vám a věříme, že společně vytvoříme pěknou publikaci o knihovně a čtenářství v našem městě.

Vytvořeno: 11. 4. 2023
Poslední aktualizace: 11. 4. 2023 15:28