Soutěžíme se Čtyřlístkem

Typ: ostatní
Čtyřlístek15. května 2019 uplyne 50 let od vydání prvního čísla dětského časopisu Čtyřlístek. K tomuto výročí městská knihovna připravila soutěž „Soutěžíme se Čtyřlístkem“

Pravidla soutěže

1. Vyhlašovatel soutěže: Město Vítkov
2. Místo pro odevzdávání soutěžních prací: Městská knihovna Vítkov, Selská 335, vždy v  půjčovní době knihovny.
3. Po celý březen a duben 2019 mohou děti v knihovně vyplnit pracovní list na téma Čtyřlístku a odměnou jim bude drobný dárek. Ten také čeká na každého nově zaregistrovaného dětského čtenáře.
4. Děti mohou namalovat obrázek nebo komiks ze světa Čtyřlístku, který do 30. dubna 2019 odevzdají v knihovně. Na obrázku nebo komiksu musí být uvedeno jméno, příjmení a věk soutěžícího. Zároveň se soutěžní prací dítě odevzdá přihlášku do soutěže podepsanou zákonným zástupcem v souladu s GDPR.
Soutěžní kategorie:
• 1. kategorie 6 – 11 let
děti nakreslí vlastní obrázek s postavičkami známého komiksu Čtyřlístek na 1 stranu A4 a odevzdají v knihovně.
• 2. kategorie 12 – 15 let
děti vytvoří vlastní komiks (obrázky a texty) s postavičkami známého Čtyřlístku, nejméně na 1 a maximálně na 2 strany A4  a odevzdají v knihovně.
5. Hodnotící komise vybere v každé kategorii tři nejlepší, kteří budou ocenění při promítání filmu Velké dobrodružství Čtyřlístku v kině ve Vítkově 21. 5. 2019 v 17.00 hodin.
6. Po ukončení soutěže budou obrázky do 30. června 2019 vystaveny v knihovně s uvedením jména a kategorie autora obrázku. Po ukončení výstavy si mohou soutěžící své obrázky v knihovně vyzvednout.

Vytvořeno: 21. 2. 2019
Poslední aktualizace: 21. 2. 2019 12:34