Plážová knihovna na koupališti

Typ: ostatní
Plážová knihovna Městská knihovna ve Vítkově i letos, stejně jako každý rok, otevřela na městském koupališti plážovou knihovnu. Toto oblíbené letní místo určené především k odpočinku a relaxaci se tak stává ještě atraktivnějším pro všechny milovníky knih.

V naší plážové knihovně jsou pro návštěvníky připraveny knihy „lehčího“ žánru, které jsou ideální pro letní čtení u vody. Můžete se těšit na široký výběr milostných románů a detektivek, které vás vtáhnou do napínavých příběhů a romantických zápletek.

Pro děti je připravena pestrá nabídka pohádek a komiksů, které je zabaví a podpoří jejich čtenářské dovednosti.

Kromě knih nabízíme také různé časopisy, které pokrývají široké spektrum zájmů. Najdete zde oblíbené tituly jako Tina, Vlasta a Květy, ale také odborné časopisy zaměřené na počítače a automobily.

Půjčování v plážové knihovně probíhá bezobslužně. Knihovnička je volně otevřená a přístupná všem návštěvníkům v otevírací době koupaliště. Díky tomuto systému si návštěvníci mohou sami vybírat knihy a časopisy, které je zaujmou, a podle našich dosavadních zkušeností je také poctivě vracejí zpět.

Přijďte si užít letní pohodu na městské koupaliště ve Vítkově a nezapomeňte navštívit naši plážovou knihovnu. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemné čtení a odpočinek!

Případné připomínky k provozu sdělte prosím na knihovna@vitkov.eu

Krásné léto přejí knihovnice z knihovny ve Vítkově.

Vytvořeno: 18. 6. 2024
Poslední aktualizace: 18. 6. 2024 14:32