Plážová knihovna

Typ: ostatní
plážová knihovnaJak se již stalo každoroční tradicí i letos připravila městská knihovna ve Vítkově pro návštěvníky koupaliště půjčování knih a časopisů v plážové knihovně.
Půjčování v plážové knihovně probíhá bezobslužně. Knihovnička je volně otevřena a tím pádem přístupná všem, vždy v otvírací době koupaliště.

PRAVIDLA PŮJČOVÁNÍ V PLÁŽOVÉ KNIHOVNĚ

• Plážová knihovna je provozována v prostorách městského koupaliště ve Vítkově. Její provoz je podřízen Provoznímu řádu městského koupaliště ve Vítkově.
  • Zapůjčení knih je poskytováno vždy v otevírací době koupaliště.
  • Knihy jsou k dispozici všem návštěvníkům koupaliště.
  • Zapůjčení knih je bezplatné. Není potřeba žádné registrace čtenáře.
  • Pokud Vás kniha zaujala, je možné si ji nechat a nahradit ji jinou knihou, kterou do knihovničky přinesete.
  • Také knihy v plážové knihovně si zaslouží slušné zacházení.
  • Zapůjčené knihy a časopisy po přečtení neponechávejte mimo prostor knihovničky.

Návštěvníci koupaliště si mohou knihy půjčit bezplatně a po prohlédnutí, či přečtení zpět vrátit do plážové knihovničky.

Vytvořeno: 22. 6. 2022
Poslední aktualizace: 22. 6. 2022 15:52