Klima se mění. Změň se i ty!

Klima se mění. Změň se i ty! 2Aktuální souvislosti globální změny klimatu, která se dotýká nás všech … a co s tím můžeme udělat?

Datum konání: 10. 6. 2019 začátek od 16:00

Místo konání: Kulturní dům Vítkov, Dělnická 746, 74901 Vítkov

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Město Vítkov

Zdroj: Volný čas Vítkov

Omlouváme se všem zájemcům o výstavu "Klima se mění. Změň se i ty!" za odložení zahájení termínu výstavy. Z technických důvodů (přeprava výstavy) nemohla být výstava v pondělí 10. června instalována. O termínu zahájení vás budeme informovat prostřednictvím facebooku a městského rozhlasu.

Město Vítkov ve spolupráci s organizací CI2, o. p. s.
Vás zve na tematickou výstavu napříč městy České republiky

KLIMA SE MĚNÍ. ZMĚŇ SE I TY!

AKTUÁLNÍ SOUVISLOSTI GLOBÁLNÍ ZMĚNY KLIMATU, KTERÁ SE DOTÝKÁ NÁS VŠECH – A CO S TÍM MŮŽEME DĚLAT.

10. 6. – 27. 6. 2019
Kulturní dům Vítkov – výstavní síň
Dělnická 746, 749 01 Vítkov

TÉMATA VÝSTAVY SE VĚNUJÍ NAPŘÍKLAD OTÁZKÁM:

Proč žijeme ve skleníku? Jaký je vliv člověka na klimatický systém Země? Co říkají scénáře vývoje klimatu? Jaké má a bude mít změna klimatu dopady ve světě a v ČR? Jaké aktivity pro ochranu klimatu probíhají ve světě? Co můžeme udělat my sami pro omezení dopadů změn klimatu?

Výstavu připravila organizace CI2, o. p. s. | www.ci2.co.cz

Webová verze výstavy je dostupná na www.klimasemeni.cz

VERNISÁŽ A BESEDA PRO VEŘEJNOST:

Vernisáž se uskuteční v pondělí 10. 6. 2019 od 16:00. Její součástí bude beseda s organizátory výstavy a přednáška na téma „Klimatická změna – hrozba i příležitost. Jak může k ochraně klimatu přispět každý z nás?

Výstava spolufinancována ze Státního fondu životného prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Partnerem výstavy je společnost DPD CZ, která jako celá skupina DPDgroup v rámci programu DrivingChangeTM 100% kompenzuje uhlíkovou stopu přepravy zásilek.

Vytvořeno: 28. 5. 2019
Poslední aktualizace: 10. 6. 2019 17:27